تست کرونا در منزل مرهم 115

” بیش از 5000 هزار تست کرونا و بیش از 7000 تست کرونای پروازی در این مرکز انجام شده.”

در صورتی که نگران ابتلا به ویروس کرونا هستید، می‌توانید از خدمت تست کرونا در منزل مرهم 115 استفاده کنید.
تست کرونا در منزل یکی از معتبرین و با کیفیت ترین سرویس های مرهم 115 می باشد، این آزمایش با قیمت مناسب انجام می شود .جواب دهی از 16 الی 24 ساعته  می باشد. تست کرونای مرهم 115 در مجهزترین، بروزترین و معتبر ترین آزمایشگاه ها آنجام می شود. نمونه گیر های مجرب آزمایش آنلاین با رعایت پروتکل های بهداشتی تست کرونا در منزل شما، در محل کار و تست کرونا قبل از پرواز انجام می دهند.

بر اساس آخرین دستورالعمل ابلاغی، شرط خروج مسافران از طریق مرزهای هوایی، ارائه برگه آزمایش منفی کووید-19 از آزمایشگاه‌های مورد تایید وزارت بهداشت کشور مبداء است.

مراجعین محترم حتما باید توجه داشته باشند که در زمان ورود به کشور مقصد، نباید از زمان صدور گواهی تست منفی PCR بیش از ۹۶ و در بعضی از کشور‌ها بیش از 72 ساعت گذشته باشد.

آزمایشگاه های موسسه خدمات پزشکی پرستاری مرهم 115 تاییده وزارت بهداشت داشته و برای کلیه پرواز های زیر تست با بارکد الکترونیک صادر می کند:
لوفت هانزا، ایران‌ایر، قطر ایرویز، ترکیش ، امارات، آسمان ،قشم‌ایر، فلای دبی، قشم ایر، معراج، ماهان، پگاسوس ، ایران ایر تور، آتا، آسمان، زاگرس، تابان و…

تست PCR مرهم 115

نمونه گیری در محل با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام می شود. جواب این تست 16 تا 24 ساعته آماده می شود.

تست PCR پروازی مرهم

آزمایشگاه های مرهم 115 جزء آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان برای آزمایش تشخیص مولکولی COVID-19 مسافران برون مرزی و قبل از پرواز می باشد.
جواب این تست 16 تا 24 ساعته آماده می شود.

با گسترش بیماری کرونا، اطلاعات نادرست راجع به آن نیز گسترده‌تر شده است. برای داشتن اطلاعات دقیق در مورد علائم کرونا می توانید مقاله ی ” علائم کرونا و نشانه های آن و زمان نیاز به تست کرونا ” را بخوانید.

پس از زدن دکمه ی ” انجام تست ” به صفحه ی پر کردن مشخصات ارجاع داده می شوید. پس از پر کردن فرم و پرداخت هزینه، همکاران ما در قسمت پذیرش برای مشخص کردن ساعت حضور نمونه گیر در منزل با شما تماس خواهند گرفت.
در صورت بروز هر گونه مشکل و  پیش آمدن سوال می توانید با شماره ی ” 02141256516 ” داخلی 3 تماس بگیرید.

فهرست
رزرو تست کرونا در منزل با کمترین قیمت