تست کرونا یکی از مواردی است که امروزه تقریبا به یکی از ملزومات زندگی تبدیل شده است. ولی به علت یک سری موانع افراد از دادن این تست منصرف می شوند. ایستادن در صف های طولانی خطر ابتلا به کرونا در مراکز درمانی و  احتمال انتقال بیماری به دیگران در صورت داشتن علائم از جمله این موانع می باشد.

پاندمی کرونا در جهان تمام زوایای زندگی انسان را تحت تاثیر قرار داده از نحوه زندگی و کار کردن تا نحوه مسافرت و تفریح کردن، درس خواندن و تدریس کردن همه و همه منوط به داشتن یا نداشتن این بیماری شده است و در این میان تست کرونا به یک موضوع و مسئله حیاتی در زندگی بشریت تبدیل شده است. ولی انجام این تست در کشور ما دارای موانع بسیار زیادی است که بسیاری از افراد به خاطر این موانع از انجام آن صرف نظر میکنند ولی مرکز خدماتی مرهم 115 با رفع این موانع انجام این تست را بسیار سهل و آسان کرده است.

زمان استفاده از تست کرونا و اینکه  چه زمانی نیاز است تا  این تست را انجام دهیم؟

در صورتی که از خدمات مرکز مرهم 115 استفاده کنید در هر زمان می توانید از این تست بهره مند شوید ولی به طور معمول تست کرونا برای افراد دارای علائم کرونا و افرادی که علائم نداشته ولی در معرض قرار گرفته اند انجام می شود.

همچنین برای بیمارانی که پزشک این تست را برای آنها تجویز کرده است مانند: بیمارانی که قرار است عمل جراحی انجام دهند تست کرونا انجام می گیرد. برای افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند معمولا کشور های مقصد ورود افراد را منوط به داشتن تست منفی کرونا کرده اند. همچنین بسیاری از افراد برای رفع نگرانی هم این تست را انجام می دهند که برای آرام شدن و بهتر شدن حالات روحی و روانی افراد هم موثر می باشد. 

علائم کرونا:

در این 2 سال که جهان با این بیماری درگیر شده است آنقدر این علائم تکرار شده است که همگان با آن آشنایی  کامل دارند:

این بیماری شامل علائم تیپیک مانند: تب سرفه خشک و خستگی می باشد . از دیگر علائم آن در حالت خفیف می توان به خستگی مفرط، احساس درد و خارش در گلو، اسهال، قرمزی و التهاب چشم و ملتحمه، سردرد، از دست دادن حس بویایی و چشایی و تظاهرات پوستی و زخم های دهانی می باشد.

که این علائم با توجه به تحقیقات جدیدی که انجام می شود روزانه افزایش یافته و موارد جدیدی به آن اضافه می شود. از جمله در حالت مزمن این بیماری قادر است تا سیستم قلبی عروقی را درگیر کرده و مشکلات قلبی ایجاد کند. در این مواقع ضرورت استفاده از تست کرونا بیش از پیش خود را نشان می دهد زیرا که اگر در همان مراحل اولیه متوجه بیماری شوید و از  روند  مزمن بیماری جلوگیری کنید از درگیر شدن با مشکلات بعدی رهایی خواهید یافت.

انجام تست کرونا در منزل با مرهم 115:

مرکز مرهم 115 انجام این تست را در خانه و با کمترین هزینه و بالاترین سرعت جوابدهی انجام می دهد. بیش از نیمی از افرادی که دچار بیماری کرونا شده اند بدون علائم بوده و ناقل می باشند و ممکن است دیگران را بیمار کنند. بسیاری از افراد به دلیل ازدحام جمعیت  برای انجام تست در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها در این گرمای هوا رغبتی به انجام تست ندارند و حتی با داشتن علائم هم این تست را انجام نمی دهند.

ولی این مرکز با امکان انجام تست کرونا در منزل این مشکل را مرتفع ساخته و هر زمانی که افراد نیاز به تست داشته باشند در سریعترین زمان ممکن با استفاده از تجهیزات و وسایل نمونه گیری استریل و تمیز این تست را در محل زندگی و کار افراد خواهند داد. همچنین انتقال نمونه ها هم به آزمایشگاه با کنترل کامل و بدون ایجاد آلودگی ثانویه که تاثیر در منفی و مثبت کاذب بودن جواب آزمایش دارد انجام می شود.

جواب آزمایش در سریع ترین زمان ممکن یعنی 12 الی 24 ساعت بعد داده خواهد شد و کاملا قابل اطمینان می باشد.

انجام تست کرونا در منزل در سراسر تهران و کرج:

این مرکز با توجه به اکیپ های متعدد و زیادی که در اختیار دارد توانایی اعزام به تمام نقاط کرج و تهران را داشته و این اعزام در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه برای افراد انجام خواهد شد. انجام تست در محل بوده و هر دو نوع تست یعنی تست پی سی آر و تست آنتی بادی یا آزمایش خون قابلیت انجام دارد.

و اینکه تست در منزل و محل کار افراد انجام می گیرد که یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که در کلان شهر ها زندگی می کنند را رفع خواهد کرد. مرکز مرهم 115  این توانایی را دارد که در کمترین زمان ممکن اکیپ مجهز نمونه گیری را به تمام نقاط کرج و تهران ارسال کند. امکانی را که این مرکز برای اهالی کلان شهر تهران و کرج ایجاد کرده است واقعا بی نظیر می باشد  زیرا که در کمترین زمان ممکن قادر به اعزام اکیپ به محل خواهد بود.

تست pcr کرونا و تست (آنتی بادی ) آزمایش خون مرهم 115:

همانطور که اشاره شد انجام هر دو نوع از تست کرونا توسط این مرکز در محل مورد نظر افراد قابلیت انجام را دارد. نمونه گیری برای تست پی س آر و گرفتن نمونه خون برای انجام تست آنتی بادی همگی توسط کادر مجرب و کاربلد انجام می شود که این افراد از تجهیزات کاملا بهداشتی و یکبار مصرف برای متقاضیان استفاده می کنند.

همچنین جواب این آزمایشات در کمترین زمان ممکن آماده و به اطلاع بیماران خواهد رسید. امکانی که این مرکز برای انجام تست در محل فراهم کرده است بسیار در این گرمای و هوا اوج همه گیری انواع جهش یافته این بیماری ایده آل می باشد. و بیماران را به ویژه بیماران سالمند و کم سن وسال را از رفت و آمد در این هوای گرم بی نیاز خواهد کرد.

آماده کردن جواب تا حداکثر 24 ساعت: 

یکی دیگر از امکاناتی  که مرکز درمانی مرهم 115 برای بیماران خود ایجاد کرده است آماده شدن جواب  تست کرونا در حداکثر 24 ساعت می باشد. که این جواب بسته به نوع آزمایش که پی سی آر و یا آزمایش آنتی بادی باشد متفاوت خواهد بود.

این زمان کم در جوابدهی باعث کاهش اضطراب و استرس افراد و یا مشخص شدن تکلیف افراد در خصوص ابتلا یا عدم ابتلا می باشد. همچنین افراد با سریع تر رسیدن جواب متوجه خواهند شد که باید خود را قرنطینه کرده و درمان های مخصوص به این بیماری را شروع کنند و از انتقال بیماری به سایر افراد خانواده و حادتر شدن روند  بیماری جلوگیری خواهند کرد.

پکیج تست کرونا برای تمامی اعضای خانواده با تخفیف و پکیج تست کرونا برای شرکت ها با تخفیف:

مرکز مرهم 115 با توجه به رسالتی که دارد و اهداف خاصی که در نظر گرفته است برای روند تسهیل درمان و شناسایی بیماران کرونایی و  اینکه بتواند نقش کوچکی در روند کنترل انتقال بیماری داشته باشد تصمیم گرفته است تا تست تمامی اعضای  خانواده های محترم در منزل را با تخفیف ویژه انجام دهد تا خانواده ها از استرس و اضطراب ناشی از این بیماری و خطر ابتلا در صف ماندن در مراکز درمانی و آزمایشگاه ها مصون بمانند.

همچنین این مرکز دارای پکیج ویژه برای شرکت های خصوصی و دولتی با تخفیف ویژه می باشد که انجام تست در محل و دادن جواب تست در سریع ترین زمان ممکن کمک شایانی را در کنترل  انتقال بیماری در محل کار و افرادی که مجبور هستند برای گذران زندگی در محل کار حاضر شوند خواهد کرد.

ارائه ی تست منفی pcr قبل از سوار شدن به هواپیما:

این روزها بسیاری از کشورها ورود افراد به خاک خود را منوط به داشتن تست منفی کرونا کرده اند. و این تست باید حداکثر 72 قبل گرفته شده باشد. افرادی که مجبور هستند به خاطر کار خود مدام در سفر باشند ناچار به دادن تست کرونا می باشند. ولی در مواقعی سفر های پیش بینی نشده ممکن است اتفاق بیفتد که این مرکز با سریعترین زمان ممکن این تست را انجام داده و جواب را ارائه خواهد داد.

همچنین این افراد در صورتی که بخواهند برای هر مورد از سفر خود به بیمارستان ها و آزمایشگاه ها که مرکز ازدحام مردم می باشد مراجعه کنند ممکن است مبتلا شوند. پس انجام این تست برای افراد و مسافران کشور های دیگر در منزل یک امکان بسیار مناسب و ایده آل می باشد که توسط مرکز درمانی و خدماتی مرهم 115 قابل انجام است.

اعزام پرستار به منزل و انجام تست:

این مرکز دارای این امکان می باشد که برای هر فرد با هر شرایطی کادر مجرب متناسب با وضعیت بالینی افراد برای انجام تست کرونا اعزام کند. همانطور که مستحضرید انجام تست به ویژه خونگیری در افراد مسن و با سن پایین شرایط خاص خود را دارد که این مرکز با اختیار داشتن پرستاران با تجربه در این زمینه جای هیچگونه نگرانی برای افراد باقی نخواهد گذاشت.  تمامی افراد اعزامی به محل دارای گواهی تست منفی کرونا بوده و تمام تجهیزات و وسایل مورد استفاده توسط این افراد کاملا بهداشتی و آسپسی می باشد.

مزایای تست دادن کرونا در منزل:

بارها برای ما اتفاق افتاده است که با داشتن علائم خفیف به این بیماری مشکوک شده ایم و یا می خواهیم که به دیدن اقوام و پدر و مادر سالمند خود برویم ولی از ترس این بیماری نمی توانیم این کار را انجام دهیم. و با عنایت به اینکه انجام تست کرونا در مراکز درمانی و آزمایشگاهها با این ازدحام و گرما برای همه افراد پر ریسک و عذاب آور است از انجام آن منصرف شده ایم در این بخش به  بیان مزایای انجام تست در منزل خواهیم پرداخت:

 • دوری از خطر ابتلا و استرس ناشی از گرما و ازدحام افراد
 • جلوگیری از آلودگی دیگر افراد جامعه و افراد خانواده
 • هزینه کمتر و صرفه جویی اقتصادی
 • دریافت جواب سریع و مطمئن
 • اطمینان از صحت نحوه انجام آزمایش و جلوگیری از مثبت یا منفی کاذب  جواب آزمایش به دلیل آلودگی ثانویه
 • انجام تست با وسایل کاملا ضد عفونی شده و یکبار مصرف
 • دوری از استرس و اضطراب و ایجاد حالات بد روحی و روانی در مراکز شلوغ و پر ازدحام

معایب تست دادن کرونا در بیمارستان ها و آزمایشگاهها: 

 • یکی از بزرگترین معضلاتی که ممکن است گریبان گیر افراد مراجعه کننده به بیمارستان ها و آزمایشگاه ها در خصوص انجام تست کرونا باشد ابتلا افراد سالم و همراهان بیمار به این بیماری می باشد.
 • بدتر شدن وضعیت بیمار کرونایی و سریعتر شدن روند حاد بیماری به دلیل قرار گرفتن در معرض دوز بالایی از ویروس
 • صرف هزینه بالاتر و ایجاد درگیری و مشکلات عصبی به علت ازدحام، گرما و عدم رعایت نوبت توسط سایر افراد  در این مکان ها
 • امکان اشتباه شدن جواب آزمایشات به دلیل شلوغ بودن و ازدحام در  این مراکز و همچنین مثبت و منفی شدن کاذب نمونه های دریافتی به دلیل آلودگی ثانویه

قیمت به صرفه ی مرهم 115 برای گرفتن تست کرونا:

این مرکز با توجه به اهدافی که در راستای کنترل و پیشگیری از این بیماری دارد با کمترین هزینه انجام این تست را در منزل انجام می دهد. همچنین با در نظر گرفتن پکیج های تخفیفی برای خانواده ها و شرکت ها قدم بزرگی را در راستای کنترل و پیشگیری از این بیماری برداشته است.

تست کرونا توسط این مرکز  علاوه بر اینکه در منزل و محل کار صورت می گیرد از لحاظ قیمت هم نسبت به سایر مراکز به صرفه تر خواهد بود. و سایر مشکلات ذکر شده را هم نخواهد داشت و جواب هم در سریع ترین زمان ممکن به شما داده خواهد شد. 

جمع بندی

مرکز خدماتی و درمانی  مرهم 115  علاوه بر انجام  تست کرونا در منزل قابلیت اعزام پزشک به محل، تجهیز اتاق برای بیماران کرونایی که باید قرنطینه شوند. همچنین تامین دستگاه اکسیژن برای افرادی تظاهرات ریوی دارند وتامین دارو های مورد نیاز بیماران بدون مراجعه به داروخانه و همچنین انجام سرم تراپی در محل را نیز دارد.

تمام کادر اعزامی این مجموعه حرفه ای و با تجربه بوده و از تجهیزات کاملا بهداشتی استفاده می کنند. همچنین این مرکز به علت داشتن تعداد بالای کادر درمانی در کمترین زمان ممکن و  در هر ساعت از شبانه روز امکان ارسال اکیپ به تمام نقاط تهران و کرج را خواهد داشت. مرهم 115 با قیمت های مناسبی که برای انجام خدمات خود در نظر گرفته است سعی کرده تا علاوه بر خدمت رسانی مناسب مشکلی نیز از دوش افراد جامعه درگیر با این بیماری منحوس در این روز هایی که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند بردارد.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
رزرو تست کرونا در منزل با کمترین قیمت