تست کرونا در منزل مرهم 115

در صورتی که نگران ابتلا به ویروس کرونا هستید، می‌توانید از خدمت تست کرونا در منزل مرهم 115 استفاده کنید.

تست کرونا در منزل یکی از معتبرین و با کیفیت ترین سرویس های مرهم 115 می باشد، این آزمایش با قیمت مناسب انجام می شود .جواب دهی از 16 الی 24 ساعته  می باشد. تست کرونای مرهم 115 در مجهزترین، بروزترین و معتبر ترین آزمایشگاه ها آنجام می شود. نمونه گیر های مجرب آزمایش آنلاین با رعایت پروتکل های بهداشتی تست کرونا در منزل شما، در محل کار و تست کرونا قبل از پرواز انجام می دهند.

موسسه پزشکی و پرستاری مرهم 115 به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین مراکز پزشکی و پرستاری کشور آماده انجام این تست در منزل است و نیازمندان می‌توانند بدون مراجعه به آزمایشگاه‌های مرجع کرونا از خدمات این مجموعه به منظور تشخیص بیماری کرونا استفاده نمایند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

همچنین، در موارد بسیاری مشاهده شده است که متقاضیان انجام تست کرونا به این بیماری مبتلا نبوده‌اند و با حضور در آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا که در ماه‌های اخیر به یکی از شلوغ‌ترین مکان‌ها تبدیل شده‌اند، به این ویروس منحوس و خطرناک مبتلا گردیده‌اند و زندگی و سلامتی آن‌ها در معرض خطراتی جدی قرار گرفته است.

در این رابطه لازم به ذکر است که شما می‌توانید با کمک خدمات ارزنده موسسه مرهم 115 این مشکل را به راحتی برطرف کنید و دیگر با خطر مبتلا شدن به این ویروس در مکان‌های شلوغ مواجه نشوید.

تست PCR مرهم 115

نمونه گیری در محل با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام می شود. جواب این تست 16 تا 24 ساعته آماده می شود.

تست PCR پروازی مرهم

آزمایشگاه های مرهم 115 جزء آزمایشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت و درمان برای آزمایش تشخیص مولکولی COVID-19 مسافران برون مرزی و قبل از پرواز می باشد.
جواب این تست 16 تا 24 ساعته آماده می شود.

پس از زدن دکمه ی ” انجام تست ” به صفحه ی پر کردن مشخصات ارجاع داده می شوید. پس از پر کردن فرم و پرداخت هزینه، همکاران ما در قسمت پذیرش برای مشخص کردن ساعت حضور نمونه گیر در منزل با شما تماس خواهند گرفت.
در صورت بروز هر گونه مشکل و  پیش آمدن سوال می توانید با شماره ی ” 02141256516 ” داخلی 3 تماس بگیرید.

فهرست
رزرو تست کرونا در منزل با کمترین قیمت