بسیاری از خانواده ها درگیر مسائل پزشکی و نگهداری از عزیزان بیمار یا سالمند خود هستند. مجموعه خدمات پزشکی و پرستاری مرهم 115 می تواند در زمینه های مختلف پزشکی، درمانی، نگهداری به کمک شما آمده و نگرانی شما را برطرف خواهند ساخت. کادری متخصص، متبحر و با تجربه از ویژگی های مجموعه مرهم 115 می باشد.

پرستاری حرفه ای با مرهم 115

پرستاری

به طور قطع پرستاری به اندازه تشخیص بیماری و درمان آن توسط پزشک، از اهمیت بالایی برخوردار است. در حقیقت این دو مکمل یکدیگرند. همانطور که بدون تشخیص بیماری و تجویز درمان درست و به موقع آن نمی توانیم فقط بر روی نحوه پرستاری از بیمار تکیه کنیم، به همان اندازه هم پرستاری از یک بیمار می تواند کامل کننده درمان باشد. به همین دلیل است که امروز می خواهیم با موسسه خدمات پزشکی و پرستاری مرهم 115 شما را بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مرهم 115

موسسه مرهم 115 توانسته است با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و همچنین وزارت بهداشت و درمان، در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه هرگونه خدمات رسانی در حوزه پزشکی به بیماران و خانواده های آنان، اقدام نماید. موسسه ای که از کامل ترین و مجرب ترین کادر درمانی (پزشکی و پرستاری) برخوردار بوده و به شکل شبانه روزی آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد.

به اطلاع شما عزیزانی که می خواهید از خدمات این مجموعه پزشکی بهره مند شوید، باید برسانیم که تمامی پرسنل و کادر این مجموعه دارای مدارک معتبر و بالا و همچنین تضمین های موردنیاز برای انجام بهتر وظایف محوله هستند و شما به راحتی و با خیال راحت می توانید از کمک های این مجموعه استفاده نمایید.

به طور حتم برای خانواده هایی که متاسفانه بیماران مزمن در خانه دارند، هیچ چیز به اندازه وجود یک موسسه خدمات پزشکی که شبانه روزی بتوانند روی انواع پشتیبانی های آنها حساب باز کنند، دلگرم کننده نخواهد بود.

چرا باید از خدمات پزشکی و پرستاری استفاده کنیم؟

شاید در سال های دور، به دلیل انواع کمبودها، استفاده ازخدمات پزشکی و پرستاری در منزل و محل موردنظر ما، بیشتر شبیه یک رویا بود اما امروزه با گسترش علم و تکنولوژی های ارتباطی و پیشرفت علوم پزشکی و خدمات پرستاری به شکلی نوین این امر در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا از جمله کشور ما هم اتفاق افتاده و توانسته در کم کردن کوهی از مشکلات خانواده ها و حتی خود بیماران نقش بسیار موثری را بازی کند.

امروزه به دلیل سرعت پیدا کردن روند زندگی خانواده ها و همچنین دغدغه هایی مانند اشتغال افراد خانواده، استفاده از خدمات این شاخه، می تواند بسیار کمک کننده باشد.

فرض کنید با وجود دنیایی از مشغله و گرفتاری، قرار باشد از یک کودک، بیمار، سالمند نگهداری کنید، به طور قطع علاوه بر اینکه نمی توانید وظیفه نگهداری و پرستاری از آنها را به خوبی ایفا کنید بلکه در گذران زندگی روزمره خود هم دچار مشکل و بی برنامگی خواهید شد. و این مسئله جز اضطراب و نگرانی و حتی عصبی کردن شما هیچ دستاورد دیگری نخواهد داشت. البته کاهش روند بهبود بیمار خود را هم باید به این قضایا اضافه کنید.

شما با کمک خدمات پزشکی و پرستاری موسسه ای همچون خدمات مرهم 115 می توانید بر تمام این مشکلات فائق آیید. می توانید با خیال راحت سالمند، کودک و بیمار خود را به کادر درمانی شاغل در این موسسه واگذار کرده و هم با خیالی آسوده به برنامه های روزمره خود برسید و هم بعد از مدت کوتاهی تغییرات مثبت در روند بهبود بیماری بیمار خود و یا رضایت سالمند خود از این شرایط را به چشم ببینید.

اگر بخواهیم مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل را نام ببریم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

صرفه جویی در هزینه ها

به طور حتم، منظور از هزینه ها فقط شکل مالی آن نیست. البته شکی وجود ندارد که استفاده از خدمات پزشکی در خانه به طور قطع از هزینه های جانبی و استفاده از خدمات بیمارستانهای خصوصی کمتر خواهد بود. در این بین باید صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد، کم شدن استرس، دور بودن از ازدحام و شلوغی و قرار نگرفتن در معرض انواع آلودگی ها و بیماری هایی که در درمانگاهها و کلینیک ها وجود دارد را هم باید به این صرفه جویی ها اضافه کرد.

به حداقل رساندن آسیب و خطرات احتمالی ناشی از بستری

گاهی اوقات بستری شدن در بیمارستان می تواند از لحاظ ابعاد روحی و روانی تبعات بدی را برای فرد بیمار به دنبال داشته باشد. دوری از خانواده، فضا و جوی که در بیمارستانها حاکم است، دیدن بیماران مختلف با انواع مشکلات ناراحت کننده، همه و همه می تواند علاوه بر درد جسمی، از نظر روحی هم بیمار شما را دچار افت نماید.
در صورتی که می توان تمام خدمات نگهداری و پرستاری را با کمک کادر مرهم 115 همانند یک بیمارستان باکیفیت در خانه انجام داد. البته بدون مشکلاتی که در چند سطر اول بیان کردیم.

پزشکان و پرستاران مرهم 115، می توانند تمام مراحل درمانی را بدون کم وکسر در محل برای شما، ادامه دهند.

کم کردن درد و رنج بیمار و سالمندان

خیلی از بیماران به دلیل وضعیت جسمی و بیماری که دارند، رفت و آمدهای مکرر به مراکز درمانی و بیمارستانی برایشان عذاب آور خواهد بود. این مسئله برای سالمندان که علاوه بر بیماری از کهولت سن هم رنج می برند، دوچندان خواهد بود. بهترین تصمیم برای ادامه روند درمانی این افراد، استفاده از خدمات در منزل با کمک کادر مجرب می باشد.

انجام خدمات در منزل با سرعت بیشتر

خدماتی که در مراکز درمانی مانند درمانگاهها و بیمارستان ها انجام می شود، را می توان بدون هیچ محدودیت در منزل انجام داد البته با سرعت بیشتر و دغدغه کمتر. مسلما استفاده از خدمات پزشکی در مراکز درمانی (حتی پیش پا افتاده ترین خدمات) به دلیل ازدحام جمعیت با تلف شدن وقت همراه خواهد بود.

استفاده از خدمات حوزه پزشکی و پرستاری برای سالمندان

منظور از این تیتر تنها محدود به ارائه خدمات درمانی نمی باشد. این خدمات می توانند گسترده تر شده و نگهداری از سالمندانی که مشکلات حرکتی دارند را هم در بربگیرد. گذشته از این مورد، بسیاری از سالمندان نیز وجود دارند که به دلیل بیماری هایی همچون آلزایمر به نگهداری و مراقبت بیشتر و هوشمندانه تری احتیاج دارند که تنها یک فرد متخصص و تحصیل کرده در این زمینه می تواند از عهده آن برآید.

کسی که علاوه بر مراقبت، آموزش های خاص در رابطه با کنترل کردن و کم کردن سرعت پیشرفت این دست از بیماری ها را دیده باشد.

با توجه به این مطالب می توان دریافت که حوزه خدمات پرستاری و پزشکی بسیار گسترده و تخصصی بوده و چون انجام این خدمات در منزل و محلی به جز مراکز درمانی صورت می گیرد، افرادی که به عنوان کادر درمانی به این شکل مشغول خدمت رسانی هستند، باید از تبحر بسیار بالایی برخوردار بوده و دارای توانمندیهای شاید به مراتب بیشتر از پرسنل بیمارستانی باشند.

آیتم هایی که گفته شد را می توانید در مرکز خدمات پزشکی و پرستاری مرهم 115 بیابید. در این مجموعه با توجه به نیاز شما و خدماتی که قرار است برای سالمند شما صورت بگیرد، می توانید پرستار مورد نظر خود را از مجموعه انتخاب نمایید.

یعنی مجموعه مرهم 115 این اختیار را به شما خواهد داد که خودتان فرد مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به طور قطع دادن این حق انتخاب، می تواند نشان دهنده اطمینان بالای مجموعه به کادر و پرسنل خود باشد. به عبارتی پرستاری برای مراقبت از سالمند شما اعزام خواهد شد، که تخصص و مهارت کافی را در رابطه با نیاز سالمند شما داشته باشد.

پرستاری در منزل برای بیمار به چه دلایلی انجام می شود و استفاده از این روش چه اهمیتی دارد؟

. معمولا پرستاری در خانه همانطور که در قسمت های قبل هم به آن اشاره داشتیم برای افراد کهنسال که قادر به جابه‌جایی های مکرر به مراکز درمانی نیستند، بیشترین بهره را خواهد داشت. در ضمن از طرفی سالمندان را نمی توان با درد و ناراحتی که دارند، در خیابان ها و مراکز درمانی برد، آنها طاقت و تحمل کمتری نسبت به افراد جوانتر دارند. به همین دلیل است که اعزام نیروی پرستاری و پزشکی به محل، بسیار برای این گروه از افراد جامعه عقلانی و منطقی است.

. کودکانی که دارای بیماری های خاص هم هستند، نیازمند نگهداری تخصصی و دقیق می باشند. این کودکان هم مانند افراد سالمند، توانایی تحمل درد و مسائل دیگر را ندارند، و بهتر است برای نگهداری و یا شرایط بستری طولانی مدت، از یک نیروی کاربلد و تحصیلکرده در این زمینه در خانه استفاده شود.

خدمتی که مرهم 115 به خوبی و با بهترین بازدهی، برای کودکانی با این شرایط خاص، ارائه می دهد.

. گاهی اوقات هم بعضی بیماران هستند که بخش عمده و اصلی درمان خود را پشت سر گذاشته اند و قرار است دوران نقاهت خود را در بیمارستان برای مدت طولانی سپری کنند. به طور حتم پرستاری از این افراد در خانه و در دوران نقاهت به مراتب ساده تر خواهد بود. هم برای خود بیمار و هم برای افراد دیگری که با او سروکار دارند.

. یکی از مهمترین مواردی که می توانید با کمک خدمات پرستاری و پزشکی مرهم 115به آن دسترسی داشته باشید، خدمات شبانه روزی می باشد که از اهمیت بسیار بالایی هم برخوردار است. به طور قطع برای استفاده از بعضی خدمات پزشکی نمی توانید روی مراکز درمانی به طور 24 ساعته، حساب باز کنید.

اما مرهم 115 نگرانی شما را از این بابت هم مرتفع کرده است. شما می توانید در همه مواقع در تمام شرایط روی کمک ما حساب کنید.

. اگر شما خدمات پزشکی در منزل را به جای مراجعه به مراکز درمانی جایگزین کنید، از ترافیک سنگین تهران، ازدحام و شلوغی، آلودگی های مختلف، نبود جای پارک اتومبیل، بیماری که از شدت خستگی کلافه شده است، به طور حتم خلاصی پیدا می کنید.

. یکی دیگر از دلایلی که سبب شده امروزه استفاده از خدمات حوزه پرستاری و پزشکی در منزل، با استقبال خوبی از طرف مردم روبرو شود، تماس مستقیم و مداوم با پزشک متخصص در همه مراحل نگهداری و مراقبت از بیمار است.

شما می توانید در رابطه با آگاهی از روند بهبود و درمان بیمار خود، به آسانی به پزشک متخصص دسترسی پیدا کنید و از نزدیک از وضعیت بیمار خود مطلع شوید.

. شاید مهمترین و با ارزش ترین مزیت استفاده از خدمات پزشکی در منزل، ایجاد آرامشی است که هم در بیمار و هم در اطرافیان و خانواده بیمار، بوجود خواهد آمد. وجود استرس و نگرانی برای همه از جمله بیمار، می تواند نقش بسیار مخربی در روند بهبود داشته باشد. اما به طور قطع، درمان و نگهداری از بیمار آن هم در محل زندگی او و نزدیکانش می تواند احساس اطمینان و آرامش را به همه ببخشد.

. پرستاری در محل زندگی بیمار می تواند نیاز به وجود همراه در بیمارستان را هم مرتفع کند و به این ترتیب همه خانواده بتوانند در کنار انجام فعالیت های روزانه خود، از درمان بیمار خود هم اطلاع کافی داشته و هم بر آن نظارت داشته باشند. این مسئله می تواند هم برای بیمار و هم برای خانواده و همراهان او، رضایت بخش باشد.

مزایای خدمات پرستاری و پزشکی مرهم 115

پرستاران و کادر درمانی موسسه مرهم 115، به خوبی به نوع مراقبت از انواع موارد و بیماران آگاهی دارند. کادر ما به خوبی می دانند که چگونه و به چه نحوی از بیماران و سالمندان شما، مراقبت نمایند.

تحصیلات و تجاربی که کادر درمانی ما در دانشگاه و مراکز درمانی کسب کرده اند، علاوه بر بخش های مراقبتی و درمانی شامل توجه به امور روحی بیماران نیز می باشد. به بیان ساده تر، کادر مراقبتی و پرستاری ما فقط به انجام خدمات فیزیکی نمی پردازند، بلکه در کنار آن به ایجاد انگیزه به بیمار و روحیه دادن به ایشان از طریق روش های علمی و غیر محسوس پرداخته و به این طریق سبب رضایت بیمار یا سالمند از این دوره می شوند.

با کمک خدمات پرستاری مرهم 115 می توانید صرفه جویی در هزینه ها را هم داشته باشید.

بسیاری از بیماران علاوه بر خدمات پرستاری مانند تزریقات و پانسمان و نگهداری، نیازمند ویزیت های مکرر توسط پزشک هم هستند و به همین دلیل باید به طور منظم به مراکز درمانی و درمانگاهها مراجعه داشته باشند که این مسئله علاوه بر وقتگیر بودن، هزینه های جانبی نگهداری از بیمار را هم افزایش می دهد.

اما شما می توانید تمامی این خدمات را با هم و به طور مکمل از مجموعه ما بخواهید. مجموعه خدمات پزشکی و پرستاری مرهم 115 به تمامی نقاط تهران و کرج خدمت رسانی کرده و با بهترین خدمات و نازل ترین قیمت شما را در نگهداری و پرستاری از عزیزانتان یاری می کند. در ضمن مجموعه مرهم 115 برای دریافت هزینه های شما از بیمه، می تواند گواهی صادر نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
رزرو تست کرونا در منزل با کمترین قیمت